Reklama

Policjant odszedł na wieczną służbę. Całe życie związany z KPP w Gostyniu

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: KPP w Gostyniu

Policjant odszedł na wieczną służbę. Całe życie związany z KPP w Gostyniu - Zdjęcie główne

Powiat gostyński. Mundurowi stracili kolegę | foto KPP w Gostyniu

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Odeszli Dzięki niemu w Komendzie Powiatowej Policji w Gostyniu zawsze było wesoło. Żył pełną piersią. Żył, gdyż tego policjanta nie ma już w gronie mundurowych.

Na wieczną służbę odszedł kierownik ogniwa patrolowo - interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu. Chodzi o asp. szt. Roberta Sobczaka. Miał 45 lat. Z zalem żegnaja go koleżanki i koledzy z gostyńskiej komendy policji. Przez 17 lat służby dał się poznać jako wspaniały kolega, doświadczony policjant, niosący pomoc innym ludziom.

- Był "dobrą duszą" w komendzie - wspominają go dziś współpracownicy.

Funkcjonariusze KPP w Gostyniu dziś przed południem z ogromnym żalem poinformowali, że 9 grudnia 2021 roku na wieczną służbę odszedł asp. szt. Robert Sobczak. Całe swoje zawodowe życie związany był z gostyńską komendą. W marcu 2004 roku rozpoczął służbę w ogniwie patrolowo - interwencyjnym. We wrześniu 2009 roku awansował na stanowisko dzielnicowego a w maju 2017 roku dzięki zdobytemu doświadczeniu został starszym dzielnicowym.

- Jego doświadczenie, wzorową i otwartą postawę wobec innych zauważyli jego przełożeni powierzając mu w 2020 roku obowiązki kierownika ogniwa patrolowo- interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu - podkreśla Marek Balczyński, zastępca rzecznika prasowego gostyńskiej policji.

Przez te wszystkie lata służby asp. szt. Robert Sobczak nagradzany był przez przełożonych za bardzo dobre wyniki w służbie oraz wzorową postawę. Przede wszystkim zmarł jednak człowiek, który żył pełną piersią, realizował swoje pasje, każdego dnia swoim uśmiechem i żartami rozweselał innych.

Pogrzeb asp. sztab. Roberta Sobczaka odbędzie się na gostyńskim cmentarzu w czwartek.

Rodzinie oraz najbliższym najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia składa kierownictwo, funkcjonariusze i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu. Wyrazy głębokiego współczucia najbliższym skałda również redakcja portalu gostynska.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy