Reklama

Odszedł na wieczną służbę. Druhom z jednostki OSP w Karolewie tego strażaka będzie bardzo brakowało!

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: OSP w Karolewie

Odszedł na wieczną służbę. Druhom z jednostki OSP w Karolewie tego strażaka będzie bardzo brakowało! - Zdjęcie główne

Borek Wlkp. Zmarł druh Marian Grzymisławski, strażak z OSP w Karolewie | foto OSP w Karolewie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Odeszli Druhowie z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Karolewie pogrążeni są w żałobie.

Na początku tygodnia z głębokim żalem i smutkiem strażacy ochotnicy z Karolewa (gm. Borek Wlkp.) przyjęli do wiadomości, że na wieczną służbę odszedł druh Marian Grzymisławski, członek Ochotniczej Straży Pożarnej w Karolewie.

Strażak ochotnik zmarł 2 listopada, po zmaganiach z ciężką chorobą. 

- Żegnamy długoletniego członka komisji rewizyjnej Ochotniczej Straży Pożarnej w Karolewie, członka Boreckiej Kompanii Honorowej Ochotniczych Straży Pożarnych gminy Borek Wlkp., strażaka zaangażowanego w służbę Kwatermistrzowską Ochotniczej Straży Pożarnej w Karolewie - czytamy na fanpane’u jednostki straży w Karolewie.

Poza tym druh Marian Grzymisławski był strażakiem bardzo zaangażowanym w działania i przygotowania różnych akcji, jakimi zajmowała się jednostka. Był strażakiem wspomagającym przy organizacji obozów MDP, rajdów wielkopolskich MDP, zawodów sportowo-pożarniczych gminnych i powiatowych, Pielgrzymek Służb Mundurowych na Zdzież do Borku, uroczystości związkowych, kościelnych i patriotycznych, dożynek powiatowych i gminnych. 

- Żegnamy Działacza Ligi Obrony Kraju. Żegnamy strażaka ochotnika, który służył Bogu i ludziom naszej gminy, naszego powiatu i województwa wielkopolskiego - napisali druhowie z jednostki w Karolewie.  

Druhowi Marianowi ochotnicy szczerze podziękowali za lata służby. Żegnają Ciebie strażacy z Karolewa, DDP "Iskierki" i MDP Karolew

- Druhu Marianie! Cześć  Twojej pamięci, spoczywaj w pokoju! - żegnają zmarłego strażaka ochotnicy z Karolewa

Rodzina, najbliżsi przyjaciele, znajomi druhowie z jednostek OSP pożegnali druha Mariana Grzymisławskiego podczas uroczystości pogrzebowych, które odbyły się 4 listopada w Sanktuarium na Zdzieżu. Ciało zmarłego zostało złożone na boreckim cmentarzu.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy