Reklama

Zorganizowali go po raz siedemnasty

Opublikowano: pt, 29 lis 2019 10:15
Autor:

Zorganizowali go po raz siedemnasty  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura

Matematyka i przedmioty przyrodnicze im niestraszne. W poniedziałek w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Pogorzeli już po raz siedemnasty odbył się Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy, współfinansowany ze środków powiatu gostyńskiego.

 

W organizację oprócz społeczności ZSOiZ zaangażowało się stowarzyszenie Nowoczesna Szkoła oraz rada rodziców. Konkurs był przeznaczony dla uczniów klasy VII i VIII szkoły podstawowej oraz pierwszych klas ponadpodstawowych.

W pierwszej kategorii wiekowej najlepszy okazał się Maciej Konieczny ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Piaskach, drugie miejsce zajął Kamil Brdys z Zespołu Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Kobylinie, a na miejscu trzecim uplasował się Paweł Musiał ze Szkoły Podstawowej w Szelejewie.
W II kategorii najlepszy okazał się Mikołaj Foltynowicz, następnie Damian Zielonka i Nikodem Grobelny – uczniowie klas pierwszych ZSOiZ w Pogorzeli.

Laureaci z rąk  burmistrza Pogorzeli Piotra Curyka i dyrektora zespołu szkół Jarosława Adamczaka otrzymali nagrody rzeczowe i pamiątkowe dyplomy.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE