Reklama

Zagłosuj i pomóż im wygrać w konkursie

Opublikowano:
Autor:

Zagłosuj i pomóż im wygrać w konkursie  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura

„Element układanki” nosi tytuł książka napisana przez licealistów z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi tworzących grupę „Secretum”.

- Jest to zbiór 5 opowiadań (każdy z nas napisał osobne), które łączy wspólny motyw, w naszym przypadku jest to tajemnica.  Opowiadania złożyły się na książkę, a koleżanka, która jest członkiem naszej grupy "Secretum" stworzyła do niej ilustracje – tłumaczy Amelia Gronowska, uczennica ZSOiZ w Krobi.

Książka, która powstała dzięki ogromnemu zaangażowaniu zespołu, została zgłoszona na ogólnopolski konkurs „Misja - książka! Ogólnopolski turniej literacki dla szkół ponadpodstawowych”. W związku z tym, iż zgodnie z harmonogramem konkursu, do 15 stycznia 2017 roku można głosować na poprawnie zgłoszone książki, autorzy dzieła gorąco proszą o oddanie głosu na ich zbiór opowiadań.

- To bardzo ważny dla nas etap! 50 książek z największą liczbą oddanych głosów przejdzie do drugiego etapu, w którym będą oceniane przez profesjonalne jury – mówią licealiści. Nagrodą główną jest wydanie przez Wydawnictwo Ridero trzech książek, które zostaną wybrane po ostatecznej selekcji.

Jak zagłosować?

Aby oddać głos na „Element układanki” należy wejść bezpośrednio na stronę książki: TUTAJ  lub na stronę głosowania: TUTAJ, gdzie znajduje się aktualizowana co godzinę lista 50 książek, które zdobyły największą liczbę głosów.

Jeśli w tym zestawieniu nie znajdziesz książki, przewiń stronę w dół, aż do sekcji „Wszyscy uczestnicy”. Jeśli nadal jej nie widzisz, kliknij znajdujący się na dole strony zielony przycisk „Więcej książek”. Po każdorazowym kliknięciu wyświetla się kolejne 10 zbiorów opowiadań. Postępuj w ten sposób, aż odnajdziesz „Element układanki”.

Aby oddać głos na publikację krobskich licealistów można albo kliknąć na książkę (zostaniemy wtedy przekierowani bezpośrednio na stronę książki, gdzie klikamy w pomarańczowy przycisk „Zagłosuj na książkę”) lub od razu na zielony przycisk „Głosuj”. Liczba przy ikonce serca pokazuje ilość oddanych głosów. Następnie należy wybrać sposób weryfikacji oddanego głosu. Można to zrobić za pomocą swojego konta na Facebook’u, Twitterze lub drogą mailową.

Jeśli wybierzesz głosowanie z weryfikacją za pomocą Facebook’a lub Twittera, system poprosi cię o autoryzację. Jeśli nie zobaczysz żadnego komunikatu, najpierw upewnij się, że korzystasz z przeglądarki Chrome i że nie blokuje ona wyskakujących okienek.

Możesz także wybrać głosowanie za pomocą adresu mailowego. Zobaczysz wtedy okienko, w które należy wpisać poprawny adres. W ciągu kilku chwil otrzymasz na skrzynkę mailową link weryfikacyjny, w który należy kliknąć.

- Pamiętaj, każdy głos ma moc sprawczą. Zagłosuj i pozwól rozwinąć skrzydła fantastycznej młodzieży – mówi opiekunka grupy Monika Szwarczyńska.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE