Reklama

Wiktoria doceniona przez kuratorium oświaty

Opublikowano:
Autor:

Wiktoria doceniona przez kuratorium oświaty - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura

Uczennica Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Pogorzeli została laureatką wojewódzkiego konkursu czytelniczego „Przeczytałeś? - Namaluj! Scena z mojej ulubionej książki”.
 

19 grudnia 2017 roku w Sali Herbowej w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu przy Alei Niepodległości odbyło się uroczyste wręczenie nagród połączone z warsztatami plastycznymi dla laureatów wojewódzkiego konkursu czytelniczego, którego organizatorem było Kuratorium Oświaty w Poznaniu.

Komisja konkursowa oceniła kilkaset nadesłanych prac i wyłoniła 30 laureatów, przyznając 10 nagród i 20 wyróżnień w dwóch kategoriach wiekowych: uczniów klas I-III i IV-VII. W gronie wyróżnionych uczniów klas IV-VII znalazła się uczennica Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Pogorzeli, Wiktoria Wawrocka z klasy Va. - Z każdej szkoły podstawowej działającej na terenie województwa wielkopolskiego do etapu wojewódzkiego mogły zostać zgłoszone dwie prace plastyczne - wyjaśnia Dobrochna Błażejczak, nauczyciel bibliotekarz.

Pogorzelską placówkę reprezentowały dzieła Wiktorii Wawrockiej z klasy Va i Piotra Wojtkowiaka z klasy IVa, inspirowane scenami z Księgi dżungli Rudyarda Kiplinga oraz opowieści filmowej Ninjago. Gratulujemy!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE