Reklama

Wezmą udział w wyjątkowym projekcie

Opublikowano: wt, 12 lis 2019 13:46
Autor:

Wezmą udział w wyjątkowym projekcie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura

W piątek, 22 listopada w gostyńskim kinie „Pod Kopułą” młodzież ze szkół średnich uczestniczyć będzie w wyjątkowym pokazie filmowym. Przegląd Filmów Odpowiedzialnych „17 Celów” upowszechnia wiedzę na temat zrównoważonego rozwoju poprzez prezentacje najciekawszych, najbardziej wartościowych i nagrodzonych filmów Festiwalu 17 Celów.

 

Uczestnicy przeglądu zobaczą krótkie (do 5 minut) filmy wyprodukowane przez samorządy, organizacje pozarządowe i firmy, gdzie pokazane zostaną współczesne wyzwania zrównoważonego rozwoju oraz jak każdy indywidualnie, w zespole, organizacji czy szkole może swoim działaniem wpłynąć na globalne zmiany. Prezentowane filmy będą m.in. mówiły o problemach globalnego Południa (m.in. o minerałach konfliktu czy kwestiach głodu na świecie) czy o polskich, dobrych praktykach firm i organizacji pozarządowych. Nie zabraknie też lokalnego akcentu, ale to jest niespodzianka!

- W ramach przeglądu zostaną pokazane bardzo różne filmy, dotyczące właściwie każdego aspektu życia społecznego (edukacja, ekologia, pokój, prawa człowieka, itp.), a także powiązania między nimi. Przegląd odbędzie się w Tygodniu Edukacji Globalnej. Program adresowany jest przede wszystkim do młodzieży szkół średnich, ale też do mieszkańców zainteresowanych tematyką zrównoważonego rozwoju, ekologii, globalnej edukacji i poszerzeniem swojej wiedzy - mówi Joanna Skałuba z Fundacji CSR Res Severa.

Jeżeli jesteś zainteresowana/any udziałem w spotkaniu, prosimy o zarezerwowanie miejsca poprzez kontakt telefoniczny 697 433 743 lub mailowy: przeglą[email protected]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE