Reklama

W klubie jest wszystko, o czym tylko senior zamarzy

Opublikowano:
Autor:

W klubie jest wszystko, o czym tylko senior zamarzy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura

Z pomieszczenia rekreacyjnego z aneksem kuchennym, szatni oraz sali do zajęć rehabilitacyjnych i bogato wyposażonego klubu fitness wraz z prysznicem mogą od prawie tygodnia korzystać seniorzy z Pudliszek i okolic. W czwartek, 21 grudnia nastąpiło otwarcie długo wyczekiwanego Klubu Senior+ sfinansowanego z funduszy Ministerstwa Rodziny Pracy i Polityki Społecznej oraz środków własnych gminy Krobia.

W ramach uroczystości inaugurującej działalność klubu kilkadziesiąt osób, w tym przedstawiciel Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu, włodarze krobskiego samorządu, reprezentanci różnych lokalnych organizacji senioralnych oraz grupa osób przeżywających „jesień życia” przeprowadziło szczegółowy rekonesans klubowych pomieszczeń. Między innymi sprawdzono przydatność poszczególnych urządzeń na siłowni.

Oprócz wspomnianego sprzętu, w ramach wartej ponad ćwierć miliona złotych inwestycji pobudowany został również specjalny podjazd, który umożliwi korzystania z Klubu Senior+ osobom niepełnosprawnym.

Więcej czytaj w najbliższym, noworocznym wydaniu „Życia Gostynia”.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE