Reklama

VIP-y wystąpiły na żywo. Ta impreza była weekendowym hitem [WIDEO]

Opublikowano: pon, 28 paź 2019 13:31
Autor:

VIP-y wystąpiły na żywo. Ta impreza była weekendowym hitem [WIDEO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura

- Chyba będę płakał, światła biją mi po oczach, nie widzę was. Występuję pierwszy raz od przedszkola – mówił dyrektor ZSOiZ w Pogorzeli, Jarosław Adamczak. Był jednym z artystów, którzy wczoraj wystąpili na scenie pogorzelskiego ośrodka kultury. 

 

Osoby związane i kojarzone z gminą otrzymały zaproszenie do udziału „w karaoke”. To okazało się próbami do prawdziwego występu przed sporą publicznością. Tym sposobem, na żywo wystąpili pracownicy urzędu gminy, dyrektorzy przedszkola, zespołu szkół i domu kultury, radni powiatowy i gminni, a nawet wikariusz miejscowej parafii. Ta impreza okazała się zdecydowanym hitem.

Była zwieńczeniem projektu Zespołu Jawor „Śpiew porannym radiem”, który jako jeden z kilku otrzymał dofinansowanie z Narodowego Centrum Kultury. Poprowadzili ją burmistrz Piotr Curyk oraz Monika Szulc.

Choć artyści zapewniali, że biorą udział w występach dla zabawy i podchodzą do tego z dystansem, było troszeczkę stresu.

- Jest lekkie zdenerwowanie. Miejmy nadzieję, że publiczność nam pomoże – mówiła Agnieszka Borowiec, która na scenie wystąpiła wraz z mamą Grażyną Kieliszkowską.

Sołtys Głuchowa i jednocześnie radny Zdzisław Figielek zapewniał, że towarzyszy mu „pełen luz”. Przewodniczący rady powiatu Alfred Siama wyjaśniał, że wraz z Marią Klamecką z Jaworu wykona sentymentalną piosenkę „Zagraj mi piękny cyganie”. Radna gminy Pogorzela Maria Pazoła wystąpiła w stroju Pszczółki Mai. Na scenie w piosence „Siedem dziewcząt z Albatrosa” wystąpił także wikariusz Damian Janicki.

Widzowie nie pozostali obojętni – bez wyjątku nagradzali artystów gromkimi brawami i pomagali im śpiewać. Zapłakani ze śmiechu pomogli wykonać piosenkę finałową.

Więcej "wyznań zza kulis" w jutrzejszym Życiu Gostynia.

Koniecznie zobaczcie skróty wczorajszych występów oraz galerię zdjęć: 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE