Reklama

Uratowały ją przed zamarznięciem

Opublikowano:
Autor:

Uratowały ją przed zamarznięciem  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura

Łącznie 410 dzieci wzięło udział w dwóch mikołajkowych spektaklach, zorganizowanych dziś przez Gminny Ośrodek Kultury w Pępowie.

 

Już o godz. 8.00 w szkole w Skoraszewicach pojawili się aktorzy z teatrzyku KRAK-ART z Krakowa. Natomiast o godzinie 10.00 wystąpili w Gminnym Ośrodku Kultury dla uczniów przedszkola, zerówek oraz klas I-III ze szkoły w Pępowie. Na początku spektaklu pt. ,,Lodowa Kraina” jeden z aktorów poinstruował dzieci, jak należy zachowywać się w teatrze.

Przedstawienie zrealizowano na podstawie znanej bajki ,,Kraina lodu”, korzystając z tych samych postaci i podobieństw wątków. Dla dzieci wystąpiły zatem Elza, Anna, bałwan Olaf, a także Kris. Dzieci w trakcie spektaklu, przytulając główną bohaterkę, uratowały ją od wiecznego zamarznięcia. Bajka przeniosła najmłodszych widzów w niezwykły, magiczny świat lodu i śniegu. Nauczyła ich, że prawdziwa miłość potrafi pokonać najcięższe mrozy i rozgrzać serca na nowo. Dobra zabawa w rytm muzyki i asyście rozochoconych dzieci wywołała uśmiech na twarzach nie tylko najmłodszego grona.

Każde z nich otrzymało cukierki od świętego Mikołaja z GOK-u.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE