Reklama

Świat dorosłych jest skomplikowany przez słabości i zmartwienia

Opublikowano:
Autor:

Świat dorosłych jest skomplikowany przez słabości i zmartwienia - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura

- Obecnie świat jest pełen pośpiechu za pieniędzmi. Szary i bezbarwny, oparty na liczbach i dowodach naukowych. W tym świecie roi się od ludzkiej bezmyślności, chęci dominowania nad innymi, skłonności do nałogów, braku wrażliwości i fantazji. Te wszystkie słabości czynią świat dorosłych niezmiernie skomplikowanym, pełnym zmartwień i smutków  – usłyszano tuż przed rozpoczęciem „Przedstawienia wigilijnego”, które w ubiegły piątek odbyło się w Kinie „Szarotka” w Krobi.

Główny bohater – Mały Książę – udał się w długą i daleką podróż, by zrozumieć, że to co najcenniejsze, znajduje się zawsze tuż obok...

Przedstawienie było zorganizowane przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Chwałkowie, Stowarzyszenie „Impact” oraz Dom Pomocy Społecznej w Chwałkowie. Gości witał dyrektor DPS – Ryszard Janaszak. Szczególne ukłony kierował w stronę wszystkich tych, którzy pomagają w codziennej działalności placówek.

- Podczas dzisiejszego przedstawienia wspólnie z Małym Księciem wyruszymy w podróż na inne planety, aby przekonać się, że przyjaźń i miłość, to największe skarby, jakie człowiek może ofiarować innej osobie. Nie można ich kupić za żadne pieniądze. To właśnie one stanowią sens naszego życia – wprowadzała widzów w nastrój Swietłana Figiel, kierownik ŚDS.

Kilka ciepłych słów dołożył też prezes Stowarzyszenie „Impact” - Marek Hałas życząc, aby w naszych sercach "wigilia trwała wiecznie". Więcej o przedstawieniu oraz prezencie dla widzów, przeczytasz niebawem w Życiu Gostynia. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE