Reklama

Spotkanie opłatkowe Towarzystwa Osób Niepełnosprawnych

Opublikowano:
Autor:

Spotkanie opłatkowe Towarzystwa Osób Niepełnosprawnych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura

W tym roku obchodzili 25 – lecie swojej działalności. Od wielu lat dzielą się ze sobą doświadczeniami, troskami, ale i małymi radościami. Nie ukrywają, że są dla siebie wsparciem.

 

Członkowie Towarzystwa Osób Niepełnosprawnych z Pogorzeli spotkali się wraz z opiekunami na spotkaniu opłatkowo – gwiazdkowym, które odbyło się 16 grudnia 2017 roku w Małgowie (gm. Pogorzela). - Bardzo serdecznie witam was w naszej gminie. Jest taki zwyczaj wśród nas - samorządowców, że gospodarz w ich imieniu wita wszystkich i składa życzenia – mówił burmistrz Piotr Curyk.

Towarzystwo Osób Niepełnosprawnych skupia w sobie członków nie tylko z gminy Pogorzela, chociaż tych jest najwięcej, ale także z Borku Wielkopolskiego, Kobylina i Pępowa. Spotkania w tak dużym gronie nie zdarzają się zbyt często. Podopiecznych, ich rodziny i zaproszonych gości, w sobotnie popołudnie, witał prezes Jan Rogala. 

Podczas uroczystości połamano się opłatkiem i zjedzono wigilijny posiłek. Swoim występem popołudnie umiliła gościom Dominika Klamecka wraz ze swoją nauczycielką śpiewu.

O spotkaniu przeczytasz w świątecznym (wyjątkowo czwartkowym) wydaniu Życia Gostynia. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE