Reklama

Solowe występy nie był prostym zadaniem

Opublikowano: śr, 30 paź 2019 14:36
Autor:

Solowe występy nie był prostym zadaniem  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura

W niedzielne popołudnie na pępowskiej scenie pojawiło się prawie siedemdziesięcioro wykonawców. GOK Pępowo zorganizował kolejny przegląd piosenki ,,Śpiewać każdy może”. Tym razem grupę docelową stanowiły dzieci z przedszkola, zerówki i klas I-III.

 

Jak się okazało, takie solowe wykonania na oczach sporej publiczności, nie były prostym zadaniem i niejednokrotnie strach paraliżował maluchy. Otuchy dodawało wsparcie rodziców, a także występy w duetach, kwartetach, a nawet chórkach. Podczas przeglądu piosenki przedszkolnej pojawiały się utwory, które dzieci zawsze ochoczo śpiewają: ,,Puszek Okruszek”, ,,Kundel bury”, ,,Rudy lis” czy ,,Czarne jagódki”. Wiele wystąpień nawiązywało do aktualnej pory roku. Ponadto, można było wysłuchać piosenek ludowych, biesiadnych i patriotycznych.

Jednym z hitów było wykonanie piosenki ,,Mama ostrzegała” przez jedną z najmłodszych uczestniczek niedzielnego przeglądu.

Po prezentacjach, dzieci zaproszono na scenę, aby wręczyć im upominki. Najmłodsi otrzymali zabawkowe patelnie z warzywami, a starsi piłki z bajkowymi motywami.

- Serdecznie gratulujemy tak przepięknych i inspirujących występów. Jesteśmy pełni nadziei, że w Pępowie chórzystów nigdy nie zabraknie – mówi Leszek Żelazny, dyrektor GOK Pępowo.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE