Reklama

Senioriadę zakończyli jak zwykle, z humorem

Opublikowano:
Autor:

Senioriadę zakończyli jak zwykle, z humorem - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura

Przez ponad dwa tygodnie miejscowi seniorzy mieli okazję brać udział w różnorakich imprezach zorganizowanych w ramach Krobskich Dni Seniora. Od inauguracji w Krainie Orła Białego nie było dnia, aby się coś nie działo. Potańcówki, warsztaty florystyczne i kulinarne, Festiwal Tradycji i Zabawy, gdzie osoby w „jesieni wieku” mogły m.in. pobyć z wnukami przy tradycyjnej ludowej muzyce czy wyjazd na poznańskie targi „Viva Seniorzy” zapełniły kalendarz wydarzeń.

Po 15 dniach intensywnych zajęć przyszedł jednak czas pożegnać jubileuszową, bo piątą już edycję krobskiej imprezy senioralnej. Zwyczajowo stało się to w Gminnym Centrum Kultury i Rekreacji w Krobi. Owe pożegnanie nie miało jednak w sobie ani grama smutku, lecz odwrotnie odbyło się przy salwach śmiechu. Wszystko za sprawą Krobskiej Gali Humoru, która jest już nieodłączną częścią Dni Seniora. Tematem przewodnim tegorocznej Gali było „Babskie Godanie”.

Rozrywkę zgromadzonej publiczności zapewniły: Grupa Teatralna „Na Fali”, Grupa „Klaps” działająca przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Krobi, Grupa „Za pięć dwunasta” działająca przy Klubie „Złota Jesień”, Grupa „Jesień” działająca przy Domu Pomocy Społecznej w Chumiętkach, Grupa kabaretowa z Domu Pomocy Społecznej w Chwałkowie oraz Grupa kabaretowa z Domu Pomocy Społecznej w Rogowie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE