Reklama

Ruszył nabór. Zostań wolontariuszem WOŚP

Opublikowano: pon, 4 lis 2019 13:50
Autor:

Ruszył nabór. Zostań wolontariuszem WOŚP - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura

Organizatorzy XXVIII Gostyńskiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (PCPR w Gostyniu, ZSZ w Gostyniu, GOK „HUTNIK”, Stowarzyszenie „Dziecko”) zapraszają do wsparcia działań orkiestrowych.

 

12 stycznia odbędzie się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tej edycji orkiestra zagra dla ratowania życia i zdrowia dzieci, a szczególnie dla dziecięcej medycyny zabiegowej.

Szefowie gostyńskiego sztabu informują o naborze na wolontariuszy. Pierwszym krokiem, jest wypełnienie wzoru ankiety elektronicznej i przesłanie jej najpóźniej do 1 grudnia 2019 r. na mail: [email protected] wraz ze zdjęciem legitymacyjnym lub zdjęciem na dowód tożsamości w formacie elektronicznym jpg (zdjęcie odsłoniętej twarzy wolontariusza nie może być mniejsze niż 800 na 600 pixeli).

Po wprowadzeniu wolontariusza na serwer WOŚP, osoba otrzyma na podany nr telefonu sms z kodem weryfikacyjnym. Kod ten należy przesłać na nr telefonu szefa sztabu (601-071-487), co pozwoli na wydrukowanie wygenerowanego zgłoszenia.

Po wydrukowaniu zgłoszenia przez sztab wolontariusz zostanie zaproszony, by podpisać wygenerowaną z systemu ankietę i deklarację wolontariusza oraz przybić pieczęć z miejsca pracy lub nauki. W przypadku osób niepełnoletnich ankietę podpisuje również opiekun prawny wolontariusza. Na stronach sztabu można pobierać wzór ankiety dla kandydatów na wolontariuszy oraz karty zgłoszenia imprez zamkniętych: www.gostyn-pcpr.info/wosp, www.zsz-gostyn.com.pl/wosp.

- Spośród zgłoszonych kandydatów sztab wybierze kwestarzy, kierując się m.in. dotychczasowym doświadczeniem kandydatów i ich wiekiem. Sztab zastrzega sobie prawo nieuzasadniania ewentualnego nieprzyjęcia zgłoszenia kandydata na wolontariusza – wyjaśnia Mirosław Sobkowiak, szef sztabu.

Jeżeli chcesz zorganizować akcję u siebie w firmie lub w szkole, zgłoś się do szefa sztabu: [email protected] lub tel. 65 572 75 28 do 13 grudnia 2019 r. Uwaga: Osoba organizująca imprezę proszona jest też o równoczesne złożenie wniosku wolontariusza wraz ze zdjęciem.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE