Reklama

Ostatnia w tym roku biesiada

Opublikowano: ndz, 20 paź 2019 14:50
Autor:

Ostatnia w tym roku biesiada - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura

Po raz ostatni w tym roku kalendarzowym GOK Pępowo zorganizował biesiadę śląską, choć w nieco innym klimacie niż zazwyczaj.

 

19 października na scenie pojawiła się Beata Mańkowska z zespołem. Na gitarze podgrywał Paweł Fiszner, a przy klawiszu stanął Zbigniew Czarnecki. Nim jednak publiczność ujrzała wokalistkę na scenę wszedł Andrzej Miś – znany prezenter radiowy i telewizyjny TVS. Przyprawił publiczność o łzy i ból brzucha – oczywiście ze śmiechu! W Pępowie występował już po raz drugi – w 2017 roku przyjechał z Brygidą i Robertem Łukowskimi. Miś, opowiadając anegdotki o żonie Dance, starał się udowodnić publiczności, że wbrew jej twierdzeniom „chłopy nie tylko umieją operować pilotem i otwierać puszki z napojami wyskokowymi”. Do zabawy zaprosił czterech panów, którzy otrzymali podziękowanie od Misia i gromkie brawa od publiczności.

Gwiazdą wieczoru była Beata Mańkowska - wokalistka, autorka tekstów, absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach, zdobywczyni mnóstwa nagród i wyróżnień w konkursach ogólnopolskich. Wyśpiewała na pępowskiej scenie wszystkie możliwe gatunki muzyki światowej: od popu do folku i disco, przez ulubioną biesiadę po klasykę.

Nie obyło się oczywiście bez wspaniałego hitu ,,Splecione dłonie”, które Mańkowska wykonała w wersji polskiej i po niemiecku. A bisowała piosenką ,,Jesteś szalona” w wersji operowej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE