Reklama

Nie zawiodą swoich słuchaczy - zapraszają na koncert

Opublikowano:
Autor:

Nie zawiodą swoich słuchaczy - zapraszają na koncert - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura

Cały czas szlifują swoje umiejętności po to, aby na początku stycznia dać kolejny wspaniały koncert. Będzie świątecznie, tradycyjnie, ale nie zabraknie niespodzianek.

 

Dziecięco - Młodzieżowa Orkiestra Dęta, działająca przy GCK w Poniecu już dziś zaprasza na II Koncert Noworoczny, który odbędzie się 7 stycznia w hali widowiskowo-sportowej w Poniecu.

- Z powodu dużego zainteresowania w zeszłym roku, postanowiliśmy zagrać aż dwa koncerty jednego dnia. Zapraszamy o godzinie 15.00 oraz 18.30. Zrobimy wszystko, by dobrze się zaprezentować. Liczymy także na państwa obecność – mówi Wiktor Bąk, pod którego batutą wystąpi orkiestra.

Muzycy stawiają w tym roku na konkretny repertuar z zagadkowym motywem przewodnim, ale w pierwszej części koncertu znajdą się też utwory, nawiązujące do tradycji, między innymi kolędy. Część z utworów rozdano już podczas obozu w czerwcu, a próby rozpoczęto we wrześniu. Darmowe wejściówki na to wydarzenie można rezerwować i odbierać w Gminnym Centrum Kultury w Poniecu.

Jedną z niespodzianek będzie występ 11-letniego Macieja. Jest on zwycięzcą aukcji na profilu Tęczowej Armii. Nagroda to zadyrygowanie jenym utworem podczas styczniowego koncertu w Poniecu. 

Muzyczne spotkanie będzie też okazją do nabycia wyjątkowego kalendarza.

W związku z nadchodzącą rocznicą 100 - lecia odzyskania przez Polskę niepodległości oraz powstania wielkopolskiego, chętni mogą pozyskać jeden z limitowanej edycji kalendarzy naściennych, wydanych przez gminę Poniec.

- Przychód z zakupu kalendarza jest także wsparciem naszej orkiestry podczas wyjazdu na festiwal międzynarodowy do Włoch, w którym nasza orkiestra ma okazje zaprezentować się z zespołami z całego świata – mówi dyrygent Wiktor Bąk, który jednocześnie wraz z dyrektorem GCK, zachęca do zakupu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE