Reklama

Mikołajki z frekwencyjnym rekordem

Opublikowano:
Autor:

Mikołajki z frekwencyjnym rekordem - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura

Osoby przychodzące na Gminne Mikołajki w Poniecu mą być pewni jednego: że impreza zawsze się odbędzie. Od trzech lata wydarzenie na taką skalę, jak obecnie organizowane jest na miejscowej hali widowiskowo-sportowej. Dzięki temu z roku na rok jest coraz więcej odwiedzających. A w tym, organizatorzy oceniają, że padł frekwencyjny rekord.

– Korzystamy z wszystkich tych możliwości, jakie daje nam gmina – oznajmia Maciej Malczyk, dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Poniecu.

Podaje on choćby przykład właśnie hali, która spełnia rolę nie tylko miejsce odbywania się impreza sportowych, ale także wydarzeń kulturalnych. Podkreśla jednak, że najważniejsza w tym wszystkim jest rola ludzi, którzy działają, czy to w gminnych jednostkach czy organizacjach pozarządowych.

–  Każdy jest chętny do pomocy, bo wie, że robimy coś większego dla naszych mieszkańców – dodaje M. Malczyk.

Tegorocznym, trzecim już Gminnym Mikołajkom towarzyszyły m.in. występy przedszkolaków oraz sekcji ponieckiego GCK, zespołów: tanecznego „Natia” i wokalnego „Hunoreska”. Dużą część hali zajmowało stoisko firmy Gaz-System z animatorami specjalizujące się w pokazach naukowych. Była specjalnie wykonana aranżacja na wykonywanie zdjęć. Odbywało się dekorowanie pierników, robienie baloników ze zwierzątkami czy malowanie twarzy. Były też oczywiście uwielbiane przez maluchy dmuchańce.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE