Tradycyjnie, we wtorek 6 grudnia 2022 r. we Wziąchowie i Paradowie, dwóch zaprzyjaźnionych miejscowościach w gminie Pogorzela można było zobaczyć świętego Mikołaja. Tym razem sympatyczny święty krążył po wsi niezwykłym autem. Wraz ze swoimi pomocnikami, czyli członkami KGW Koleżeńska Grupa Wiejska rozdawała słodkie prezenty i sprawdzała czy wszystkie dzieci były grzeczne.
- Szczególne wrażenie sprawił także pojazd Czerwonego - podkreśla ze śmiechem Magda Kowalska, przewodnicząca KGW Koleżeńska Grupa Wiejska Wziąchów - Paradów. - Zabytkowy Volkswagen T3-zwany także "ogórkiem" przystrojony był jak choinka i widoczny z daleka. W tle było słychać świąteczne piosenki, a kierował nim Roman Nawrot, pomocnik, a zarazem właściciel auta.
Komentarze (0)