Reklama

Mamuśki opowiedziały o świątecznej przygodzie

Opublikowano:
Autor:

Mamuśki opowiedziały o świątecznej przygodzie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura

Sala Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Pogorzeli już pół godziny przed spektaklem zaczęła wypełniać się widzami, chcącymi zająć najlepsze miejsca. Ostatecznie – ci najmłodsi – siadali na schodach, aby z tej perspektywy oglądać to, co wydarzy się na scenie (i pod nią). Kolejny sukces grupy „Mamuśki”, która zaprosiła na wyjątkowe, świąteczne przedstawienie, a właściwie „Świąteczną przygodę”...

 

Cały dochód ze spotkania, czyli biletów oraz kawiarenki, którą przygotowały niezastąpione mamy maluchów z Przedszkola Samorządowej „Raj Psotników” z Pogorzeli, zasili konto Towarzystwa Osób Niepełnosprawnych.

- Magia świąt Bożego Narodzenia na dobre zagościła już w Pogorzeli. (...) Zapraszam do obejrzenia bajki, a po niej, za symboliczną złotówkę, można kupić ciasto, wypić kawę i wzbogacić budżet naszych przyjaciół z Towarzystwa – mówiła dyrektor przedszkola, Ewa Fiłyk.

Bajka opowiadała historię ciekawej świata choinki, która stopniowo poznawała tradycyjne zwyczaje, związane ze świętami Bożego Narodzenia: puste miejsce przy stole, potrawy, sianko pod obrusem, jemioła.

- Święta są po to, byśmy razem byli, w miłości i przyjaźni żyli. Tylko wtedy świat będzie coś wart, gdy jeden dla drugiego stanie się jak brat – mówiły aktorki.

Dzisiaj od rana w urzędzie miejskim odbywał się świąteczny kiermasz. Zdjęcia zobacz TUTAJ. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE