Reklama

Maluchy przywołały Mikołaja. Impreza musiała się udać

Opublikowano:
Autor:

Maluchy przywołały Mikołaja. Impreza musiała się udać - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura

- Gwiazdorku przybądź do nas! - wołały ze sceny przedszkolaki. Ten pojawił się bardzo szybko i od razu przystąpił do wręczania słodkości ze swojego prezentowego worka. 


To było pierwsze takie wydarzenie w Pogorzeli. Ośrodek kultury, urząd miejski oraz „Łaciata Wieś” postanowili w tym roku spróbować czegoś nowego i zaprosili mieszkańców na Jarmark Świąteczny, który odbył się dziś na rynku.

Od godzin popołudniowych zaczął prószyć śnieg, który wzmocnił magiczną atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Gdy chwilę po godzinie 16.00 na scenę weszły maluchy z przedszkola – było jasne, że impreza musi się udać! 

Na scenie zaprezentowały się kluby, działające przy ośrodku kultury. Razem z nimi tańczył brodaty gość, cały czas rozdając cukierki i namawiając do udziału w „anielskim karaoke”.  Wszyscy zmarznięci mogli posilić się grochówką lub wziąć udział w marszobiegu! Inni ustawiali się w kolejce, aby przejechać się saniami św. Mikołaja dookoła rynku, jeszcze inni natomiast zjeżdżali na oponach ze specjalnego wzniesienia.

O jarmarku przeczytasz w czwartkowym, świątecznym wydaniu Życia Gostynia. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE