Reklama

Koszulka dla Tobiasza wylicytowana. Teraz czas na piłkę

Opublikowano:
Autor:

Koszulka dla Tobiasza wylicytowana. Teraz czas na piłkę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura

Rekordowe 3550 złotych! - za taką sumę ostatecznie wylicytowano koszulkę żeńskiej reprezentacji Polski w piłce nożnej z autografami kadrowiczek, w ramach akcji charytatywnej na rzecz 15-letniego Tobiasza z Chwałkowa. Nastolatek zmaga się z ciężką chorobą genetyczną - więcej o sytuacji chłopca i jego rodziny przeczytasz TUTAJ.

Od początku, równolegle z działaniami krobskiej szkoły podstawowej, z ktorej wyszła cała inicjatywa pomocy młodemu mieszkańcowi Chwałkowa i jego bliskim, swoją akcję prowadzi Fundacja KA 4 resPect. Od 12 do 19 grudnia na profilu facebookowym Fundacji licytowano trykot naszych najlepszych futbolistek. Za wspomnianą kwotę nabył ją Włodzimierz Łuczak, przedsiębiorca z Posadowa.

Uważam, że to bardzo dobry rezultat! Nie spodziewałem się tak ogromnego odzewu i zaangażowania, tylu osób. Ten fakt cieszy zwłaszcza dlatego, że aukcja odbywała się na fanpage`u KA 4 resPect. To fantastyczne, że sympatycy naszej fundacji chcą pomagać innym – mówi Łukasz Kaczmarek, prezes Fundacji KA 4 resPect.

W kolejce do wylicytowania czeka następny rarytas - piłka podpisana przez męską seniorską reprezentację Polski, którą „nasze Orły” podpisały, po meczu eliminacyjnym z Armenią do przyszłorocznych Mistrzostw Świata w Rosji. Futbolówkę można licytować od dziś na fanpage’u Fundacji, aż do piątku, 29 grudnia - link do licytacji znajdziesz TUTAJ.

Tobiaszowi można także pomóc wpłacając pieniądze na subkonto udostępnione przez Fundację KA4resPect - nr subkonta: 94 1750 1136 0000 0000 3865 5876, w tytule wpisując TOBIASZ, z którego dochód również zostanie przekazany rodzinie z Chwałkowa.

W trakcie przygotowywania jest też inicjatywa 1% podatku dla Tobiasza.

Więcej o całej akcji oraz pieniądzach, które w trakcie zbiórki w szkole podstawowej w Krobi udało się zebrać tamtejszej społeczności - przeczytasz w bieżącym, świątecznym wydaniu "Życia Gostynia".

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE