Reklama

Konkurs na Dzień Babci i Dziadka - życzenia i zdjęcia

Opublikowano: pt, 21 sty 2022 15:21
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Dziś jest Dzień Babci, jutro - Dziadka, a więc najlepszy moment na rozwiązanie konkursu, który ogłosiliśmy niedawno na naszym portalu. Spośród kilkudziesięciu zgłoszeń wybraliśmy najładniejsze - naszym zdaniem - życzenia, które publikujemy poniżej. Zwycięzców zapraszamy po odbiór nagród, które mogą przekazać swoim Dziadkom w ich szczególne święto.

Wśród laureatów naszego konkursu z okazji Dnia Babci i Dziadka są zarówno kilkuletnie dzieci, jak i dorosłe panie, które w ten specjalny czas chcą przekazać swoim najdroższym seniorom słowa wdzięczności, miłości i przywiązania. Czego życzymy najczęściej naszym kochanym Babciom i Dziadkom? Oczywiście zdrowia, by byli z nami jak najdłużej i wspierali nas swoim doświadczeniem, cierpliwością i wyrozumiałością.  

Dołączamy się oczywiście do wszystkich życzeń i mamy nadzieję, że nagrody - niespodzianki od naszych sponsorów ucieszą wszystkich wytypowanych laureatów i ich wspaniałych Dziadków.

 

Maria i Jan Matyjaszczyk z Gostynia

Nagroda: tort

Moim kochanym Dziadkom życzę tego co najważniejsze, mianowicie ZDROWIA ! Doczekali się 6 wnucząt i 5 prawnuków; dlatego dużo zdrowia jak również sił na wiele lat w radości i miłości jaką oni za dziecka darzyli nas, a jaką my wnuki i już prawnuki chcemy każdego dnia im okazywać! Wszystkiego najlepszego! Kochamy Was babciu Marysiu i dziadku Janku - wnuczka Roksana z mężem Marcinem i prawnukiem Kacperkiem.

Na zdjęciu z najmłodszym prawnukiem Kacperkiem, który chętnie odwiedza swoich kochanych pradziadków.


Aldona i Bogdan Grześkowiak z Ziółkowa, Sylwia i Stanisław Wasiak z Sułkowic

Nagroda: mini sesja zdjęciowa

Dla Babć Aldony i Sylwi, oraz dla Dziadków Bogdana i Stanisława: Pędzą wnuki ulicami z ogromnymi laurkami. Te laurki pełne kwiatów są dla wszystkich babć i dziadków. A dziadkowie wraz z babciami już czekają przed domami. Przez lornetki patrzą w dal wystrojeni jak na bal. Życzą wnuki Nikolka z Antosiem.


Lidia i Grzegorz Cieplik z Magdalenek

Nagroda: wejściówki do kina

Kochana Babciu Lidko i Dziadku Grzesiu. W dniu Waszego święta składamy Wam najlepsze życzenia zdrowia, szczęścia i marzeń spełnienia. By każdego dnia na Waszej twarzy gościł uśmiech, jak się marzy. Życzymy Wam też dużo cierpliwości, bo wiemy, że potrafimy dać nieźle w kości. Ale chcemy, żebyście zawsze pamiętali, że bardzo ale to bardzo Was Kochamy! Zosia i Franek.


Monika Adamska i Ryszard Fortecki z Gostynia

Nagroda: voucher do restauracji

Kochana Babciu Moniko i Kochany Dziadku Ryszardzie w tym dniu życzymy wam zdrowia i cierpliwości do nas. Jesteście dla nas każdego dnia o każdej godzinie, wiemy, że z każdym problemem możemy do was przyjść i za to dziękujemy. Chociaż dużo lat nie mamy to i tak bardzo was kochamy i chcemy, żebyście byli jak najdłużej z nami, żebyście widzieli jak rośniemy i jak się uczymy nowych rzeczy. Życzymy Wam wspaniałego Waszego święta, które spędzimy razem. Życzą Wam Emilka i Fabian.


Regina Świder z Gostynia

Nagroda: bukiet słodkości

Po domu chodzi Babcia Regina w fartuchu, w zielonych kapciach. Sprząta, kwiatki podlewa i nigdy się nie gniewa. Nawet, gdy stłucze się szklanka, mówi - A to niespodzianka! ;) Stłukło się bo było szklane, przynieś szczotkę i już pozamiatane. Za to, że jesteś taka, dam Ci dużego BUZIAKA - wnuczki Sara i Julka.


Zofia i Jan Szafranek z Siedlca

Nagroda: bukiet kwiatów

Babcia z Dziadkiem dziś świętują, wszystkie dzieci więc pracują. Zetrą kurze w każdym kątku, przypilnują dziś porządku. W kuchni błyszczą już talerze, wnusia babci bluzkę pierze, wnusio już podaje kapcie, bardzo kocha swoją babcię. Dzisiaj wszystkie smutki precz! Święto Dziadków ważna rzecz! Dziadkom Zofii i Janowi z Siedlca życzenia przesyłają prawnuki Gabryś, Szymon, Mikołaj, Nikola, Tosia, Franek, Zuzia i Kasia.

Bukiet przecudnych kwiatów, promień słońca i uśmiechu motyla - to wszystko przyjmijcie dziś Babciu i Dziadku i niech szczęście w życiu Wam sprzyja. Najlepsze życzenia dla Babci Zofii i dziadka Jana składają wnuczki Ewa i Iza.


Renata i Michał Kaniewscy z Pogorzeli

Nagroda: voucher do restauracji

Choć latek mam malutko, to mam gorące serduszko, z którego płyną me życzenia jeszcze przeze mnie nie do wypowiedzenia: dużo zdrowia i radości Wam życzę, niech beztrosko Wam mija życie, byście długo żyli i miłością mnie darzyli! Ja dziś Was tylko mogę mocno przytulić i buziakiem obdarować, ale obiecuję, że za rok już będę sama winszować! Kocham Was najmocniej na świecie - mam nadzieję, że o tym wiecie! Wnuczka Marysia.


Antonina Domaniecka z Niepartu

Nagroda: tort

Kochana Babciu Antonino. W dniu Twojego Święta sięgam po wspomnienia, Dziękuję Ci za troskę i za wszystkie zmartwienia, Za uśmiech Twój codzienny i bajki opowiadane jak byłam mała. Za każdą chwilę z Tobą i najlepsze śniadania. Za Życie Mojego Taty, którego nie ma już z Nami, a które w Tobie się poczęło. Za Twoje dobre serce, które wszystkich nas garnęło. Za wszystko, co dobre Kochana Babciu z Serca Ci Dziękuję. A za to co złe przepraszam i życzenia Ci podaruję… Abyś w zdrowiu nam żyła przez długie, długie lata i nigdy nie zaznała goryczy tego świata Wszystkiego Najlepszego z Okazji Dnia Babci, żebyś żyła jak najdłużej. 86 lat to ładny wiek Żyj Babciu jak najdłużej Kochamy Cię. Życzenia składa wnuczka Weronika.


Bernadeta i Henryk Matuszakowie z Pępowa

Nagroda: zestaw koszulek

Pędzą wnuki ulicami z ogromnymi laurkami. Te laurki pełne kwiatków są dla wszystkich babć i dziadków. A dziadkowie wraz z babciami już czekają przed domami. Przez lornetki patrzą w dal wystrojeni jak na bal. Wnuczki Weronika i Wiktoria.


Arleta i Krzysztof Pijaczyńscy z Chwałkowa

Nagroda: bukiet kwiatów

Nasi dziadkowie pamiętają te czasy bez internetu na świecie i znają historię tak stare, których nigdzie nie znajdziecie! Z najlepszymi życzeniami zdrowia i radości oraz wygranym bukietem kwiatów dla nich - Filip, Nikodem i Julia.


Andrzej i Krystyna Gumienni z Grębowic

Nagroda: wejściówka do kina

Dziadku Andrzeju i Babciu Krystyno. Z okazji Dnia Babci i Dziadka chciałam złożyć serdeczne życzenia: dużo wytrzymałości, żebyście przetrwali długie lata, dużo zdrowia - bo to najważniejsze, dumy z wnuków, abyście wspierali i pomagali w różnych sprawach, i pomyślności oraz jak najwięcej uśmiechu na twarzy. Życzenia składają wnuki Ilona, Hubert, Wiktoria i Mateusz.

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim uczestnikom naszej zabawy, zapraszamy do kolejnych.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy