Reklama

Koło rośnie w siłę. Była przewodnicząca honorową

Opublikowano:
Autor:

Koło rośnie w siłę. Była przewodnicząca honorową - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura

222 - dokładnie tyle osób należy obecnie do Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów - koło nr 3 w Krobi. Z tego 155 legitymacji członkowskich należy do pań, a ponad połowę mniej, bo 67 do panów. Takie między innymi dane pojawiał sie na ostatnim spotkaniu podsumowującym działalność wybranego z zeszłym roku zarządu, którę to wydarzenie było jednocześnie uroczystościa z okazji Dnia Seniora. 

Był to także świetny moment, aby uhonorować wyjątkowego członka koła, byłą przewodniczącą Mirosławę Dudek, która dzięki inicjatywie zarządu, za wybitne zasługi, stała się jednocześnie honorową przewodniczącą. Jednocześnie spotkanie senioralne wykorzystano, aby złożyć gratulacje najstarszym osobom, które funkcjonują w kole. Do tej pory takie uroczystości odbywały się w domowych zaciszach.

– Teraz postanowiliśmy, że będziemy wręczać kwiatek i składać życzenia raz w roku, na takim spotkaniu. Bo na pewno tylu gości taki jubilat by nie miał, jak tutaj – tłumaczył przewodniczący Jerzy Giernalczyk.

W trakcie Dnia Seniora w restauracji „Darwid” przyjęto także nowych członków, aż 15 osób, a minutą ciszy pożegnano ośmiu członków, którzy odeszli z tego świata. 

Więcej czytaj w najbliższym wydaniu "Życia Gostynia".

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE