Reklama

Klienci drogerii wsparli dom dziecka. Przyjechała cała ciężarówka

Opublikowano:
Autor:

Klienci drogerii wsparli dom dziecka. Przyjechała cała ciężarówka - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura

18 tysięcy złotych - produkty za taką kwotę trafiły do Domu Dziecka w Bodzewie, w ramach akcji „Pomagamy jak umiemy” prowadzonej przez sieć drogerii Rossmann. Członkowie klubu Rossmann, czy po prostu osoby kupujące w sklepach wspierali swoimi zakupami organizacje działające w poszczególnych regionach kraju.

– Tym razem i nam się poszczęściło i zostaliśmy wytypowani przez tutejszą drogerię – tłumaczy Karolina Dolata, dyrektor Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Bodzewie.

Bodzewski dom dziecka znalazł się pośród 24 organizacji z terenu samej Wielkopolski i 222 z całej Polski, które klienci drogerii mogli wesprzeć podczas zakupów przy użyciu wirtualnej karty klubu. Każda transakcja stanowiła pomoc dla lokalnych organizacji Do końca października można było również pomóc przekazując punkty zgromadzone na karcie klubowej.

Zebrane środki, wymienione na artykuły potrzebne w placówce trafiły 19 listopada do podopiecznych domu dziecka.

– Z całego serca jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy choćby w najmniejszym stopniu przyczynili się do rozpropagowywania akcji na tak szeroką skalę i udzielili nam tak ogromnego wsparcia – dodaje K. Dolata.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE