Reklama

Kacperek też brał udział w jasełkach

Opublikowano: pt, 20 gru 2019 19:47
Autor:

Kacperek też brał udział w jasełkach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura

Dwudziestu pięciu dorosłych i dzieci z każdej z czterech grup przedszkolnych uczęszczających do Przedszkola Samorządowego w Łęce Wielkiej wystąpiło w tegorocznych, piątych już jasełkach.

- Wszyscy jesteśmy pod wrażeniem umiejętności gry aktorskiej rodziców, którzy wystąpili w przedstawieniu. Przepiękne stroje, przepiękne dekoracje tworzyły całość i dopełniały świątecznego klimatu. Po tak miłych rekomendacjach rodzice zdecydowali się wystąpić także na Dniu Babci i Dziadka, oczywiści razem z przedszkolakami - mówi Grażyna Pierzchała, dyrektor przedszkola.

Przedstawienie bożonarodzeniowe w wykonaniu przedszkolaków i dorosłych z grupy teatralnej „Agrafka” pod kierunkiem Doroty Kaźmierczak odbyło się przy współpracy wychowawców grup. W realizację przedsięwzięcia włączyli się również pracownicy przedszkola oraz zainteresowani sołtysi i rady sołeckie z okolicznych miejscowości.

- Było śmiesznie i wzruszająco, niejednej osobie zakręciła się łza w oku. Piękne pastorałki i piosenki świąteczne uświadomiły wszystkim i przypomniały o tym, że Święta Bożego Narodzenia łączą wszystkich - dodaje dyrektor przedszkola w Łęce Wielkiej.

Ponadto przy herbatce i słodkościach seniorzy, mieszkańcy i goście miło spędzili niedzielne popołudnie.

Imprezie towarzyszył kiermasz świąteczny, z którego dochód został przeznaczony na leczenie i rehabilitację uczęszczającego do przedszkola w Łęce Wielkiej, Kacperka - o chorobie chłopca czytaj TUTAJ. Ozdoby świąteczne przygotowywali rodzice, nauczyciele i pracownicy przedszkola.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE