Reklama

Jest więcej lamp, jest jaśniej przy przejściach

Opublikowano:
Autor:

Jest więcej lamp, jest jaśniej przy przejściach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura

Gostyński samorząd wybudował nowe punkty oświetlenia ulicznego w niektórych wioskach na terenie gminy oraz w samym Gostyniu. Doświetlone zostały także kolejne ”zebry” w naszym mieście. Samorząd od kilku lat sukcesywnie poprawia jakość oświetlenia ulicznego w mieście i na terenach wiejskich.

By poprawić bezpieczeństwo mieszkańców, zamontowano lampy przy przejściach dla pieszych w Gostyniu: dwa na ul. Powstańców Wlkp., a jedno na ul. Folwarcznej. Zamontowano tam oprawy ledowe typu Thorn. Zadanie wykonał Zakład Elektroinstalacyjny z Krzywinia. Nowe lampy pojawiły się także w Gostyniu, przy ul. Witosa. Ustawiono tam 2 słupy oświetleniowe z oprawami sodowymi. Lampy zamontowało Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „WAT”.

Dziesięć metalowych słupów z oprawami sodowymi zamontowano w Goli. Lampy, które tam się pojawiły oświetlały wcześniej ul. Sportową w Gostyniu. Zadanie zrealizował Zakład Elektroinstalacyjny z Krzywinia. Firma Wichary Technic sp. z o.o. z Bielska-Białej wybudowała także 3 oświetlenia solarne w naszej gminie. Nowe lampy solarne stanęły na ul. Tuwima w Gostyniu oraz w Ziółkowie i Krajewicach.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE