Reklama

Jeden stołek prezesa, ośmiu chętnych

Opublikowano: czw, 28 lis 2019 13:20
Autor:

Jeden stołek prezesa, ośmiu chętnych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura

Trwa nabór na stanowisko prezesa Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Gostyniu. Do 21 listopada chętni do tej pracy mogli składać swoje oferty.

Jak ustaliliśmy, w sumie konkursem zainteresowało się 8 osób (w tym 3 kobiety). 26 listopada odbyło się posiedzenie rady nadzorczej, po którym zebrała się komisja kwalifikacyjna.

- Będziemy weryfikować oferty, analizować dokumenty i sprawdzać, czy kandydatury spełniają wszystkie wymogi formalne, które zostały zamieszczone w ogłoszeniu - powiedział Andrzej Antkowiak, przewodniczący rady nadzorczej ZWiK w Gostyniu.

W skład komisji, zgodnie z regulaminem postępowania kwalifikacyjnego weszli członkowie rady nadzorczej oraz jedna osoba wytypowana przez burmistrza Gostynia. Podczas posiedzenia 2 oferty zostały odrzucone z powodu niespełnienia wymogów.

- Dotyczyło to akurat doświadczenia na stanowisku kierowniczym. Natomiast 2 oferty wymagały uzupełnienia konkretnych dokumentów - poinformował przewodniczący rady nadzorczej.

Z tego co wiemy kandydaci uzupełnili braki formalne i w sumie do dalszego etapu postępowania, do rozmów kwalifikacyjnych dopuszczono 6 osób (w tym 2 kobiety). Terminy rozmów kwalifikacyjnych zaplanowano mniej więcej w połowie grudnia. Nowy prezes rozpocznie pracę od 1 stycznia 2020 r.

Do tego czasu na stanowisku szefa gostyńskich „wodociągów” będzie zasiadał Jerzy Pogorzelski.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE