Reklama

Gwiazdor ma następcę! Tradycja zostanie zachowana

Opublikowano:
Autor:

Gwiazdor ma następcę! Tradycja zostanie zachowana - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura

Na ten jeden wyjątkowy dzień  dzieci czekają z niecierpliwością. W grudniową noc wyczekują w oknie, rozglądając się czy gdzieś na niebie nie widać wielkich sań ciągniętych przez renifery.


Pogoda nie sprzyja jednak podróżowaniu saniami dlatego też Gwiazdor przyszedł pieszo do Zamku w Rokosowie (gm. Poniec). W sali kolumnowej czekało na niego ponad siedemdziesiąt dzieci z Rokosowa. Zanim dzieci otrzymały podarunek, brały udział w kilku konkurencjach, które prowadził „Elf Magda”. Momentem kulminacyjnym spotkania było oczywiście obdarowanie najmłodszych mieszkańców wsi prezentami. Była możliwość zrobienia sobie wspólnego zdjęcia głównym bohaterem wieczoru, który w pewnym momencie spotkania odszedł na dalszy plan bowiem na jego tronie zasiadł młody następca. Niespełna roczne dziecko w stroju „świętego” wywołało falę śmiechu. Siedziało dumnie na tronie, w ręku trzymało dzwonek, którym bawiło się doskonale.

- Za kilka lat będę mógł odejść na upragnioną emeryturę. Mój następca już rośnie – mówił Gwiazdor, po czym zrobił sobie kilka fotek z młodym gwiazdorkiem.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE