Reklama

Eksperyment się udał. Słuchaczy było więcej niż przygotowanych krzeseł

Opublikowano: sob, 30 lis 2019 23:12
Autor:

Eksperyment się udał. Słuchaczy było więcej niż przygotowanych krzeseł  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura

Zespół Czarno-Czarni gościł dziś w Gminnym Ośrodku Kultury w Pępowie na zorganizowanych tam Retro Andrzejkach. Był to pewien rodzaj eksperymentu, który się udał. Słuchaczy przyszło tylu, że trzeba było dostawić dodatkowe krzesełka. 


Ośrodek kultury w Pępowie bardzo często zaprasza mieszkańców na koncerty biesiady śląskiej. Tym razem spotkanie przybrało inny klimat. Na scenie wystąpiła grupa swingowo-rockowa, której członkowie wywodzą się z zespołów Big Cyc i Bielizna.

- Stwierdziliśmy, że Silesii już było zbyt wiele. Chcemy eksperymentować z innymi gatunkami muzyki, dlatego pojawiła się oferta od managera Czarno-Czarnych za dobrą, niewygórowaną cenę. Podjęliśmy wyzwanie i zorganizowaliśmy takie Retro Andrzejki - mówił Leszek Żelazny, dyrektor GOK. 

Zespół rozpoczął koncert utworem znanym z serialu komediowego "Daleko od noszy".

- Pokolenie młodszych nie bardzo kojarzy nazwę zespołu, ale gdy im się podpowie tytuły piosenek typu: "Nogi", czy "Trąbo-Twist", to już wiedzą - dodał dyrektor. 

Ucieszyła go frekwencja dzisiejszego spotkania. Na sali ustawiono 230 krzesełek. Trzeba było dostawić kilkanaście kolejnych. 

- Gramy, tańczymy, śpiewamy. Wolno trzymać się za ręce, wolno się całować. Nasze koncerty, to zawsze strefa wolnej przygody - powiedział Jarek Janiszewski, wokalista zespołu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE