Reklama

Dwa Gwiazdory, jeden duży, drugi mały do przedszkola zawitały. I myśliwi też

Opublikowano:
Autor:

Dwa Gwiazdory, jeden duży, drugi mały do przedszkola zawitały. I myśliwi też - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura

Najpierw kilkanaście „Żabek”, uczących się w oddziale przedszkolnym w szkole w Krobi, będącym cześcią Przedszkola Samorządowego „Pod Świerkami” odwiedziły dwa Gwiazdory oraz prezes i łowczy Klubu Łowieckiego „Łowca”. Zastali tam dziwne zjawisko, gdyż normalnie ukrywające swoje „grzeszki” dzieci otwarcie się do nich przyznawały.

– Ja lubię broić – z dumą przyznał mały Stasiu i bez oporów, a nawet chętnie zaliczył rundkę przez rózgę. Szczegółowo przesłuchano także pozostałę maluchy.

Jednak czterej goście z prezentami stwierdzili, że żadne z zebranych dzieci nie popełniło „ciężkiego przewinienia”, ktore kwalifikowałoby sie na brak prezentu. Dlatego każda „Żabka” kolejno podeszła i odebrała swój podarunek. W podzięce dzieci zaśpiewały kolędę dla przybyszów, i to nie jedną.

Podobny przebieg miało spotkanie Gwiazdorów i myśliwych z dziećmi w budynku samego Przedszkola „Pod Świerkami”. Padły między innymi pytania czy „Biedronki”, „Misie”, „Wiewiórki”, „Krasnale”, „Niezapominajki”, „Jeżyki” i „Słoneczka” były grzeczne, słuchają pań przedszkolanek, dzielą się zabawkami z innymi i zjadają wszystko z talerzy.

Jeżeli zdarzały się jakieś „trudniejsze przypadki” Gwiazdory, z których każdy poszedł do swojej sali z prezesem lub łowczym brały dziecko „na kolanko” i była krótka rozmowa z maluchem. Także tutaj wszystkie szkraby dostały swoje upominkowe kuferki również dziękując kolędą. Prezenty ufundowała rada rodziców przedszkola oraz myśliwi. Z łowieckiej kasy poszło na ten cel 2000 złotych.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE