Reklama

Czy wygrałeś książkę "Nieco bliżej piekła" Adama Dzierżka? Akurat dzisiaj tytuł, w tych upałach jest bardzo na czasie...

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: arch. wydawnictwa/fotomontaż: M. Mostowy

Czy wygrałeś książkę "Nieco bliżej piekła" Adama Dzierżka? Akurat dzisiaj tytuł, w tych upałach jest bardzo na czasie... - Zdjęcie główne

Urlop bez książki? | foto arch. wydawnictwa/fotomontaż: M. Mostowy

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Wakacje, urlopy , a więc czas na relaks i dobrą lekturę. Sprawdź, czy wygrałeś jeden z 3 egzemplarzy powieści Adama Dzierżka „Nieco bliżej piekła”.

Powieść Adama Dzierżka zatytułowana „Nieco bliżej piekła” to wyjątkowo intensywny i mocny kryminał, pełen zaskakujących zwrotów akcji, który czyta się jednym tchem!

Wśród osób, które odpowiedziały na proste pytanie konkursowe, rozlosowaliśmy aż 3 egzemplarze książki. Są to:

  • Małgorzata Durczewska 
  • Szymon Gajowczyk
  • Sandra Przybyszewska.
Wygrane są do odebrania w naszej redakcji "Życia Gostynia" przy ul. Kolejowej 15 w Gostyniu w godzinach pracy \od 9.00 do 16.00 już od dziś, 21 lipca do końca miesiąca.

Gratulujemy!

 

Fragment książki:

 „Pamiętaj, Karol, po co to robisz – powiedziała spokojnym głosem. – Tu nie chodzi o zemstę czy odwet, ale o wyrównanie. O równowagę. A równowaga to pokój. Pamiętasz, jak rozmawialiśmy o pokoju? Jak zrozumiecie, że za uderzenie brata albo siostry czeka was dokładnie to samo, to przestaniecie się bić. Będzie między wami równowaga. Lepiej, jak nikt nie jest nic nikomu winien, prawda?"

 

Opis książki:

W małym mazurskim uzdrowisku dochodzi do pierwszego od wielu lat brutalnego morderstwa. Ofiarą jest bezdomna kobieta, a jej śmierć zostaje powiązana z przypadkami tajemniczych zgonów, do których dochodziło w Młodziewicach na przestrzeni ostatnich kilku tygodni.

Lokalna komenda policji może polegać na swoim jedynym śledczym, podkomisarzu Karolu Kośnierzu. A ten, choć ma opinię pracoholika, nie może poszczycić się wybitnymi osiągnięciami w rozwiązywaniu spraw kryminalnych. Aby ratować dobre imię miasta, szczycącego się od lat najniższym poziomem przestępczości w województwie, do pomocy skierowany zostaje komisarz Wiktor Bogart z komendy wojewódzkiej – legendarny śledczy prowadzący wiele znanych spraw kryminalnych.

 Co jednak, jeżeli nie da się uciec przed tym, co w nas siedzi? Nikt nie wie, że komisarz Kośnierz ma własny kodeks moralny: oko za oko, ząb za ząb, pobicie za pobicie. Czy nadszedł moment, w którym będzie mógł wymierzyć najwyższy wymiar kary? Czy sprowadzony do pomocy w śledztwie komisarz Bogart zdoła zmierzyć się nie tylko z mordercą, lecz także z własnymi demonami?

 W zapomnianym przez Boga miasteczku zło zdaje się zawsze pełzać tuż pod powierzchnią ziemi.

 

O autorze:

ADAM DZIERŻEK – urodzony w 1993 roku w Gołdapi; zawodowo związany z branżą bezpieczeństwa i ochrony. Pasjonat literatury kryminalnej, a w szczególności szeroko pojętego nurtu Noir.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy