Reklama

Awaria oświetlenia częściowo usunięta. Niektórzy muszą cierpliwie poczekać

Opublikowano:
Autor:

Awaria oświetlenia częściowo usunięta. Niektórzy muszą cierpliwie poczekać - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura

W Kunowie ubiegłej nocy nie działały lampy uliczne, położone przy głównej drodze, przebiegającej przez wioskę (ul. Gostyńska). Awaria oświetlenia jest skutkiem porywistego wiatru, jaki wiał w Wielkopolsce (podobnie, jak w całym kraju), w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia, a nawet jeszcze wczoraj.

 

Sołtys wioski Eugeniusz Kruk zgłosił awarię u urzędników w gostyńskim magistracie. - W Enei mieli pewnie dużo pracy, sporo było zepsutych linii i nie zdążyli chyba wczoraj wszystkiego usunąć. Myślę, że dziś to zostanie naprawione – powiedział Paweł Grzempowski z wydziału gospodarki komunalnej. Urzędnik poinformował, że na terenie gminy Gostyń awaria oświetlenia ulicznego wystąpiła też w Osowie, Dusinie, Daleszynie, Dalabuszkach, oraz na os. Tysiąclecia w Gostyniu. - Od pracowników Enei mam wiadomości, że w Dusinie jest już usunięta, podobnie jak w Dalabuszkach. W Osowie i Daleszynie oświetlenie też zostało naprawione. Wiem, że na tzw. „Górach” też lampy już dziś działały, ale oficjalnych informacji nie mam z Enei, że zostały naprawione – dodał Paweł Grzempowski.

Mieszkańcy Kunowa muszą zatem uzbroić się w cierpliwość. Być może dziś linia oświetleniowa, przebiegająca przez wioskę zostanie naprawiona i wieczorem lampy zaświecą.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE