Reklama

Zgłoś fotografię dziecka i wygraj sesję. Ostatni dzień!

Opublikowano:
Autor:

Zgłoś fotografię dziecka i wygraj sesję. Ostatni dzień!  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kobieta i dziecko

Elfy, renifery, Śnieżynki, Mikołaje pilnie POSZUKIWANE! Święta przed nami, wiele osób już do nich się szykuje, a my proponujemy świąteczną zabawę. Zrób zdjęcie dziecku w świątecznym przebraniu i wyślij do nas.

Jak powinno być przebrane? Obojętnie, byleby tylko miało akcent wiążący ze świętami Bozego Narodzenia.  Liczy się twoja kreatywność oraz radość i uśmiech Twojego dziecka!  Głosować będziemy za pomocą indywidualnych numerów SMS. Oczywiście w plebiscycie będą do wygrania nagrody. Pierwsza to sesja zdjęciowa oraz zabawka o wartości 200 zł

Więcej informacji TUTAJ

 

Co zrobić, by wziąć udział w naszym plebiscycie?

  1. Przebrać dziecko. Z humorem, zabawnie, za związaną ze świętami postać lub rzecz

  2. Zrobić zdjęcie. (Prosimy nie wysyłać zdjęć od profesjonalnych fotografów z sesji świątecznych,  bowiem chcemy, by liczyło się przebranie, a nie jakość czy sceneria zdjęcia)

  3. Wysłać je do redakcji do czwartku 7 grudnia 2017 roku na adres: [email protected] W treści mejla muszą znaleźć się oświadczenia o posiadaniu praw do zdjęcia oraz praw do wykorzystania wizerunku dziecka. Treści oświadczeń podajemy poniżej. Osoba zgłaszająca musi podać swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu. Należy też podać imię dziecka.

  4. Po weryfikacji  zdjęć, każdemu zostanie przyznany indywidualny numer SMS i ruszymy z głosowaniem

  5. Głosowanie SMS rozpocznie się o godzinie 10.00 w  środę 13 grudnia 2017 roku a zakończy w  środę 20 grudnia 2017 roku o godzinie 24.00.

  6. Wyniki podamy w czwartek 21 grudnia na portalu gostynska.pl, aby jeszcze przed świętami zwycięzcy mogli odebrać nagrody.

Lista nagród tutaj- KLIK

 

Sponsorzy Plebiscytu: Fotograf Łukasz Szolc oraz PH Technik

 

Treści oświadczeń:

  1. Oświadczam, że posiadam  prawa autorskie i majątkowe do zdjęcia przesłanego na plebiscyt portalu gostynska.pl na świątecznie przebranie twojego dziecka. Oświadczenie musi być podpisane przez pełnoletnią osobę zgłaszającą.

  2. Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka w „Plebiscycie na świątecznie przebranie twojego dziecka”.  Zgoda musi być podpisana przez opiekunów prawnych dziecka.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE