Reklama

Małżeństwo z Piasków zrezygnowało z kupna samochodu. Para swoje oszczędności postanowiła przekazać na chorą Zuzię

Opublikowano: sob, 24 lip 2021 17:28
Autor: | Zdjęcie: Źródło: profil facebookowy Zuzia kontra SMA

Małżeństwo z Piasków zrezygnowało z kupna samochodu. Para swoje oszczędności postanowiła przekazać na chorą Zuzię - Zdjęcie główne

Smogorzewo. Obecnie na koncie zbiórki Zuzia kontra SMA jest ponad 111 tysięcy złotych | foto Źródło: profil facebookowy Zuzia kontra SMA

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kobieta i dziecko Na niezwykły krok, aby pomóc Zuzi Suleckiej ze Smogorzewa chorej na SMA zdecydowała się pewna para z Piasków. Małżeństwo postanowiło przekazać czterocyfrową sumę pieniędzy na zbiórkę dla dziewczynki cierpiącej na rdzeniowy zanik mięśni, motywując w ten sposób innych mieszkańców i darczyńców do większej hojności na rzecz małej mieszkanki powiatu gostyńskiego.

Swoje zamiary małżeństwo z Piasków zakomunikowało w udostępnionym publicznie liście:

Drodzy darczyńcy!

Chcielibyśmy podzielić się naszymi przemyśleniami na temat zbiórki „Zuzia kontra SMA”

Zupełnie naturalnie i bez zastanowienia wraz z żoną włączyliśmy się w akcję przekazując 100 zł. Pod dłuższym zastanowieniu stwierdziliśmy, że stać nas aby dopisać „0” do naszej darowizny i za pośrednictwem Fundacji Siepomaga przekazaliśmy jeszcze 1.000 zł.

Codziennie obserwujemy postępy zbiórki i jak wielu innych ludzi jesteśmy zaniepokojeni czy cel zostanie osiągnięty we właściwym czasie. Biorąc pod uwagę nasze obawy postanowiliśmy zaproponować akcję DOPISZ „0” DO SWOJEJ DAROWIZNY.

Co małżeństwo ma zamiar zrobić dla chorej dziewczynki ze Smogorzewa w miesięcznicę utruchomienia zbiórki Zuzia kontra SMA, czyli 1 sierpnia?

W tym dniu, po porannej niedzielnej kawie włączymy się w akcję i przekażemy tym razem 10.000 zł. Jak to sfinansujemy? Jesteśmy przeciętnymi mieszkańcami Piasków. Jakiś czas temu w naszej głowie zrodził się pomysł, aby kupić nowy samochód. Dziś już wiemy, że tego nie zrobimy, a zaoszczędzone środki przekażemy na pomoc Zuzi. Nie potrafimy wyobrazić sobie dnia, w którym jedziemy naszym nowym autem i mijamy spacerującą rodzinę bez Zuzi.

Dla Zuzi akcja DOPISZ „0” DO SWOJEJ DAROWIZNY

Czytając to pewnie zadajecie sobie pytanie czy Was również stać na taką darowiznę? Odpowiedź jest jedna: każdego stać aby dopisać „0”. Chcesz wpłacić 5 zł, wpłać 50 zł. Chcesz wpłacić 20 zł, wpłać 200 zł., itd.

Jeżeli Wasza odpowiedź jest inna, to proszę stańcie przed lustrem. Spójrzcie sobie prosto w oczy, w głąb swojego sumienia i udzielcie szczerej odpowiedzi. Rozejrzymy się dookoła jak wiele posiadamy. Nic złego się nie stanie, jeżeli zrezygnujemy z wyjścia do restauracji, przeznaczymy mniejszy budżet na wakacje lub odpuścimy weekendowy wypad. Mamy tak wiele, a Zuzia ma właśnie NAS.

Małżeństwo z Piasków postanowiło zainwestować w... ŻYCIE

9 000 000 to ogromna suma pieniędzy. Dlatego chcąc zachęcić innych, podjęliśmy szaloną decyzję. DOPISUJEMY „0” do poprzedniej darowizny!!!

Kochani mieszkańcy powiatu gostyńskiego liczymy na Was. Wierzymy, że w tym dniu pojawią się nawet większe wpłaty niż nasza. Wtedy mocno zbliżymy się do celu i zapewne cała Polska usłyszy o szaleńcach z ziemi gostyńskiej. Pamiętajcie, że każdą darowiznę (nawet anonimową) można odliczyć w rozliczeniu rocznym PIT.

Tak często czytamy, ze czasy są niepewne i nie wiadomo w co zainwestować oszczędności. Lokata? Zbyt mały zysk! Fundusze akcyjne? Boję się, że stracę! Dziś mamy wspaniałą okazję zainwestować w ŻYCIE. Nie bójmy się, że kiedyś nam zabraknie podarowanych pieniędzy. Wtedy na pewno znajdą się inni ludzie, którzy i Nam pomogą.

Jest to rzeczywiście bardzo szlachetny krok podjęty przez parę z Piasków, który miejmy nadzieję rozejdzie się szerokim echem i pozwoli jak największej grupie ludzi dowiedzieć się o chorobie Zuzi, a co za tym idzie da szansę, na jak najszybsze zgromadzenie potrzebnych 9,5 mliona złotych.

Przypominamy także, że Zuzi Suleckiej można cały czas pomagać poprzez wpłaty na portalu siepomaga.pl - TUTAJ, biorąc udział w licytacjach na profilu facebookowym Zuzia kontra SMA, a także wysyłać SMS na numer 72365 o treści 0137398.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy