Reklama

Istota bożonarodzeniowych tradycji

Opublikowano:
Autor:

Istota bożonarodzeniowych tradycji - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kobieta i dziecko

Na niezwykły, pełen uniesień, budzący w sercach radość, tęsknotę oraz przywołujący wspomnienia o nieobecnych Koncert Bożonarodzeniowy zabrali uczniów, nauczycieli oraz pracowników Szkoły Podstawowej im. A. Mickiewicza w Pogorzeli ich koledzy i koleżanki ze szkolnego kółka teatralnego.

 

Na scenie w MGOK-u w Pogorzeli wystąpiło ponad dwudziestu młodych adeptów sztuki, którzy przez godzinę w przepięknym, dopełnionym magicznym świątecznym wystrojem, montażu słowno – muzycznym przekazali widzom istotę bożonarodzeniowych tradycji.

Widzowie mieli okazję odświeżyć swoją wiedzę dotyczącą Świąt, a także poznać kilka ciekawostek, np. co to jest podłażniczka, dlaczego na choince zawieszano jabłka, etc. Największy zachwyt wzbudziła strona wokalna.

Przepięknie brzmiące kolędy i pastorałki były dedykowane każdemu z nas, każdy mógł wybrać tę, która jest bliska sercu – mówi jedna z nauczycielek jedni z nas są zabiegani, zapracowani, inni zakochani, niektórzy myślą o tych, których nie ma wśród nich, są samotni, ale każdy z nas zawsze znajdzie w sercu miejsce dla Nowonarodzonego”. Bo, „Na próżno Chrystus rodzi się w żłobie, jeśli się nie narodzi w Tobie...

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE