Reklama

Dzień Dziecka dla przedszkolaka. Wygraj lody dla całej ekipy!

Opublikowano: 21 maja 2021 14:00
Autor: | Zdjęcie: Adobe Stock

Dzień Dziecka dla przedszkolaka. Wygraj lody dla całej ekipy! - Zdjęcie główne

Zapraszamy wszystkie przedszkolaki do zabawy, w której można wygrać wyprawę na pyszne lody | foto Adobe Stock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kobieta i dziecko Na Dzień Dziecka mamy dla naszych milusińskich super niespodziankę! Wraz z Lodami LIDA, mieszczącymi się przy Delikatesach Centrum w Gostyniu chcielibyśmy zaprosić wszystkie przedszkolaki do zabawy, w której można wygrać wyprawę na pyszne lody.

Reklama

Międzynarodowy Dzień Dziecka został ustanowiony w 1954 roku przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ) dla upowszechniania ideałów i celów dotyczących praw dziecka zawartych w Karcie Narodów Zjednoczonych. Działo się to 20 listopada. To właśnie ten dzień w wielu krajach stał się symboliczną datą dnia najmłodszych. Nie była to jednak obligatoryjna data dla wszystkich krajów. W Polsce ustalono ją na 1 czerwca w związku z akcją zbierania podpisów pod tzw. apelem sztokholmskim.

Przed II wojną światową Święto Dziecka obchodzono (od 1929 roku) w dniu 22 września. Było ono związane z Kościołem katolickim. Tego dnia po mszach w kościołach dzieci udawały się do szkół na uroczyste akademie, a następnie na przygotowane wycieczki i zabawy, w czasie których rozdawano słodycze.

Wyjście  na lody także jest świetnym pomysłem na uczczenie Międzynarodowego Dnia Dziecka.

Do naszej zabawy zapraszamy wszystkie przedszkola powiatu gostyńskiego. Na czym ona polega i kto zdobędzie nagrodę – czyli zaproszenie na lody LIDA przy Delikatesach Centrum w Gostyniu, ul. Sikorskiego 4a, z przedszkolną ekipą?

Wystarczy, że do 26 maja do godz. 13.00 każda chętna grupa maluchów wyśle na Fb gostynska.pl w wiadomości prywatnej zdjęcie grupy z podaniem jej nazwy i nazwy przedszkola oraz numerem kontaktowym do zgłaszającego.

Wysłanie wiadomości jest równoznaczne ze zgodą rodziców na publikację zdjęcia dzieci na portalu gostynska.pl. 27 maja opublikujemy zdjęcia danej grupy z nadanym jej numerem na portalu gostynska.pl. Od tego dnia do 31 maja do godz. 10.00 będzie można głosować smsowo na dane zdjęcie (koszt 1 smsa wynosi 1,23 zł z Vat). Grupa, która otrzyma najwięcej głosów dostanie zaproszenie 1 czerwca całą ekipą na lody! O wygranej poinformujemy natychmiast po zakończeniu głosowania. Szczegółowy regulamin akcji TUTAJ. Czekamy na wasze fotki!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.