Reklama

Odbiór i wysyłka paczki Gostyń - sprawdź Paczkomat w okolicy

Opublikowano: wt, 28 gru 2021 13:00
Autor: | Zdjęcie: zdjęcie partnera

Odbiór i wysyłka paczki Gostyń - sprawdź Paczkomat w okolicy - Zdjęcie główne

foto zdjęcie partnera

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Artykuł partnera Paczkomaty to urządzenia rozmieszczone na terenie całej Polski – umożliwiają zarówno odbieranie, jak i nadawanie paczek pod dowolny adres oraz do innego Paczkomatu. To znacznie bardziej przyjazna dla środowiska alternatywa zwykłych dostaw do domu czy mieszkania. Z urządzeń InPost najlepiej korzystać wraz z aplikacją mobilną.

Reklama

Gostyń – Paczkomat w Twoim zasięgu

Gostyń to miasto położone w województwie wielkopolskim. Charakteryzuje się licznymi zabytkami, wieloma ośrodkami oświaty i dobrze rozwiniętym przemysłem. W Gostyniu mieszka ponad 20 tysięcy osób. Ze względu na komfort mieszkańców na terenie miasta uruchomiono dwa PaczkoPunkty oraz Paczkomaty.

Paczkomaty Gostyń to 11 prężnie działających urządzeń rozmieszczonych w różnych częściach miasta. Znajdują się przy marketach, myjni samochodowej czy stacji benzynowej. Dzięki takim lokalizacjom mieszkańcy mogą korzystać z urządzeń przy okazji zakupów czy wypełniania innych, codziennych obowiązków.

Paczkomaty Gostyń – odbiór paczki

Przesyłkę można wyjąć z Paczkomatu w ciągu 48 godzin od momentu umieszczenia jej w skrytce przez kuriera. Jeśli masz aplikację InPost Mobile, natychmiast otrzymasz powiadomienie, że paczka już na Ciebie czeka. Udaj się wtedy do urządzenia i na smartfonie kliknij „Otwórz skrytkę zdalnie”. To sprawi, że drzwiczki skrytki uchylą się, a za nimi znajdziesz wyczekiwaną przesyłkę.

W celu odbioru zamówienia możesz skorzystać także z kodu odbioru i kodu QR, które znajdziesz w aplikacji i na e-mailu. Podejdź do Paczkomatu, wpisz swój numer telefonu i 6-cyfrowy kod odbioru lub zeskanuj kod QR, a drzwiczki maszyny natychmiast się otworzą. Pamiętaj, by po wyjęciu zawartości skrytki dokładnie je zamknąć.

Wysyłka paczki – Gostyń Paczkomaty

W Paczkomacie nie tylko odbierzesz, ale i nadasz przesyłkę. Najłatwiej zrobisz to za pomocą aplikacji InPost Mobile. Uruchom ją na swoim smartfonie i kliknij strzałkę znajdującą się u dołu ekranu. Następnie uzupełnij wymagane dane i opłać usługę. Aplikacja wygeneruje dla Ciebie unikatowy kod QR i kod nadania. Udaj się do Paczkomatu i wpisz kod nadania na ekranie urządzenia lub zeskanuj kod QR, a wtedy otworzą się drzwiczki skrytki, do której będzie można włożyć przesyłkę.

Możesz też skorzystać z opcji Szybkie Nadania. Wejdź na stronę, wybierz gabaryt przesyłki, uzupełnij formularz z danymi nadawcy i odbiorcy, a następnie opłać nadanie. Następnie wydrukuj etykietę wysyłkową, którą otrzymasz na e-maila i umieść ją w widocznym miejscu na paczce. Na koniec udaj się do Paczkomatu i zeskanuj kod kreskowy z dokumentu, by otworzyć drzwiczki skrytki. Włóż przesyłkę do środka, pamiętaj o zamknięciu drzwiczek i gotowe – paczka właśnie wyruszyła w swoją podróż do odbiorcy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE