Trzecia z rzędu porażka Kani

Trzecia z rzędu porażka Kani - Zdjęcie główne

"Z dołka nie mogą wyjść" piłkarze Kani Gostyń. W kolejnym meczu gostyński zespół nie wywalczył punktów. Przed własną publicznością Kania przegrała z SKP Słupca 1 : 2.

Goście mieli skuteczną końcówkę pierwszej połowy. Damian Maciejewski, w krótkim odstępie czasu, dwa razy pokonał Adriana Szubę. Cztery minuty po przerwie bramkę kontaktową zdobył Sebastian Fechner. Dobry początek drugiej połowy pozwalał wierzyć, że Kania może odwrócić losy tego spotkania. To jednak nie miało miejsca i trzecia z rzędu porażka stała się faktem.

Kania Gostyń - SKP Słupca 1 : 2 (0 : 2)
0 : 1 - Damian Maciejewski (39')
0 : 2 - Damian Macijewski (40')
1 : 2 - Sebastian Fechner (49')
Kania: Szuba - N. Olejniczak, Fechner, Muszyński, Rychlik, Aksamit (46' Łapawa), Mucha, Pawlaczyk, Baziór (80' Ptaszyński), Wachowski (77' M. Olejniczak), Sz. Olejniczak (57' P. Gendera)