Krobianka śrubuje rekord

Krobianka śrubuje rekord - Zdjęcie główne

W 15. kolejce leszczyńskiej klasy okręgowej piłkarze Krobianki odnieśli najwyższą wygraną w bieżącym sezonie. Na własnym boisku Krobianka pokonała Sokoła Kaszczor 8 : 0.

Po pierwszej połowie zanosiło się na znacznie wyższą wygraną. Do przerwy drużyna Mateusza Matysiaka prowadziła już 6 : 0. W drugiej odsłonie gospodarze nie dążyli już z takim uporem do zdobycia kolejnych goli. - Ciężko zmobilizować zawodników do większego zaangażowania, gdy prowadzisz już 6 : 0. Po przerwie zagraliśmy bardziej na utrzymanie wyniku, niż na podwyższenie go za wszelką cenę. Musimy też pamiętać, że w piątek chłopacy grali mecz i to też musiało się odbić na ich grze w drugiej połowie - stwierdził trener Mateusz Matysiak. W najbliższy weekend Krobianka rozegra zaległe spotkanie z Juna-Trans Stare Oborzyska. W przypadku wygranej zespół z Krobi zostanie mistrzem jesieni.

Krobianka Krobia - Sokół Kaszczor 8 : 0 (6 : 0)
1 : 0 - Adrian Nawrot (10')
2 : 0 - Jakub Chwaliszewski (11')
3 : 0 - Jędrzej Urbański (20')
4 : 0 - Jędrzej Urbański (27')
5 : 0 - Jakub Chwaliszewski (31')
6 : 0 - Miłosz Urbański (39')
7 : 0 - Jędrzej Urbański (72')
8 : 0 - Jędrzej Urbański (87')
Krobianka: Cebulski - Mikołajczak (46' Knapp), Szumny, Naskręt, Tomczak, Kluczyk, M. Urbański (72' Lada), Chwaliszewski (60' B. Jędryczka), Kędziora, Nawrot (64' Baranowski), J. Urbański