Korona znów pierwsza

Korona znów pierwsza - Zdjęcie główne

Korona Piaski znów zasiadła w fotelu lidera leszczyńskiej klasy okręgowej. Po zwycięstwie w Miejskiej Górce 1 : 6 zespół Sławomira Gintowta ma punkt przewagi nad Zjednoczonymi Pudliszki.

Po remisowej pierwszej połowie gospodarze wierzyli w pozytywne zakończenie niedzielnego spotkania. Bardzo szybko po przerwie wszelkich złudzeń pozbawił ich Marcin Wojciechowski, który został "królem Miejskiej Górki". Zawodnik Korony pokonał w dzisiejszym spotkaniu bramkarza gospodarzy aż cztery razy.

Po zwycięstwie w ostatniej kolejce rundy jesiennej Korona została liderem. Stało się tak, bo nieoczekiwanej porażki doznała Orla Jutrosin. Zespół Sławomira Gintowta nie jest jeszcze pewny tytułu mistrza jesieni, bo zaległe spotkanie do rozegrania mają Krobianka Krobia i 4P4S Rydzyniak Rydzyna.

Sparta Miejska Górka - Korona Piaski 1 : 6 (1 : 1)
0 : 1 - Marcin Wojciechowski (24')
1 : 1 - Edwin Marchewka (25')
1 : 2 - Marcin Wojciechowski (52')
1 : 3 - Marcin Wojciechowski (56')
1 : 4 - Arkadiusz Danielczak (72')
1 : 5 - Marcin Wojciechowski (88')
1 : 6 - Norbert Konieczny (90+2)
Korona: Michałowicz - Piech (86' D. Naskrent), Ludwiczak, Wasielewski, Danielczak (88' Wojtyczka), Bonawenturczyk, Szymczak (75' Berchert), Fabich, Norkiewicz, Kajoch (68' N. Konieczny), Wojciechowski