Korona uciekła katowi spod topora

Korona uciekła katowi spod topora - Zdjęcie główne

Bliska porażki przed własną publicznością była Korona Piaski. W 71. minucie goście z Czempinia wyszli na prowadzenie 1 : 2. Mimo trudnej sytuacji zespół prowadzony przez Sławomira Gintowta zdobył komplet punktów.

Gospodarze wygrywali w tym pojedynku 1 : 0, po strzale Tobiasza Szymczaka, ale w drugiej odsłonie Helios w krótkim odstępie czasu zdobył dwie bramki i wyszedł na prowadzenie. Choć do zakończenia spotkania pozostało niewiele czasu piłkarze Korony z trudnej sytuacji wyszli obronną ręką. W 83. minucie do remisu doprowadził Robert Norkiewicz, a trzy punkty w doliczonym czasie gry gospodarzom zapewnił Marcin Piech.

Korona Piaski - Helios Czempiń 3 : 2 (0 : 1)
1 : 0 - Tobiasz Szymczak (20')
1 : 1 - Tadeusz Sarbinowski (69')
1 : 2 - Bartosz Skrzypczak (71')
2 : 2 - Robert Norkiewicz (83')
3 : 2 - Marcin Piech (90+2)
Korona: Michałowicz - Naskrent, Wasielewski, Ludwiczak, Piech, Szymczak, Norkiewicz, Fabich, Wojciechowski, Danielczak (66' Berchert), Konieczny (74' Bonawenturczyk)